2018 veel energie om ambities waar te maken.

BELANGRIJK: 

Inschrijvingsstop in 3 STW: Omwille van de organisatie van de Integrale opdrachten zijn wij genoodzaakt de inschrijvingen voor 3 STW stop te zetten. Wij hebben de afweging zorgvuldig gemaakt naar de afspraken binnen de schoolraad en alle onderliggende inspraakorganen. In WICO kan je voor 3 STW terecht in Sint Maria (Neerpelt), Salvator college (Hamont) en Sint Jozef (Lommel). Volgend schooljaar zullen wij in 4 STW uiteraard zorgen dat leerlingen die voor STW in onze school kiezen zich wel kunnen inschrijven. (In het begin van een schooljaar kunnen wij de groepen splitsen waar dit in de loop van een schooljaar niet meer mogelijk is en dus nu voor problemen zorgt.) Wij verontschuldigen ons mij leerlingen en ouders die toch graag deze keuze hadden gemaakt. (Deze informatie is alleen belangrijk voor leerlingen die zich willen inschrijven in 3STW  en nog niet in onze school zijn ingeschreven.)

 

Inschrijvingsstop in 4 Kantoor/Office and retail. Omwille van de praktijkopleiding en de computerlokalen hebben wij moeten beslissen om op 8 januari 2018 deze opleiding volzet te verklaren. In WICO Sint-Jozef Lommel biedt men een gelijkaardige studierichting aan nl. BSO Verkoop. De moeilijkheden ontstaan omdat er nog veel heroriënteringen gebeuren na de examens van december. In september kunnen wij ons schoolorganisatorisch niet voorzien op deze onvoorziene aanvragen.


Mater Dei maakt deel uit van de WICO scholengemeenschap