Warme feestdagen ... en toch bereikbaar.

De school is bereikbaar tijdens de vakantie:

-  info@mdo.wico.be

-  of telefonisch 011 642 642

BELANGRIJK:  Inschrijvingsstop in 3 STW: Omwille van de organisatie van de Integrale opdrachten zijn wij genoodzaakt de inschrijvingen voor 3 STW stop te zetten. Wij hebben de afweging zorgvuldig gemaakt naar de afspraken binnen de schoolraad en alle onderliggende inspraakorganen. In WICO kan je voor 3 STW terecht in Sint Maria (Neerpelt), Salvator college (Hamont) en Sint Jozef (Lommel). Volgend schooljaar zullen wij in 4 STW uiteraard zorgen dat leerlingen die voor STW in onze school kiezen zich wel kunnen inschrijven. (In het begin van een schooljaar kunnen wij de groepen splitsen waar dit in de loop van een schooljaar niet meer mogelijk is en dus nu voor problemen zorgt.) Wij verontschuldigen ons mij leerlingen en ouders die toch graag deze keuze hadden gemaakt. (Deze informatie is alleen belangrijk voor leerlingen die zich willen inschrijven in 3STW  en nog niet in onze school zijn ingeschreven.)

 

 

Droom over een een gelukkig en vredig jaar:

 

 

Imagine

 

You may say I'm a dreamer.

But I'm not the only one.

I hope someday you'll join us.

And the world will be as one.

 

John Lennon

Wensen van leerlingen , personeel en driectie.

 


Mater Dei maakt deel uit van de WICO scholengemeenschap